Медичні пробірки ММ Медик - це універсальні рішення для різних сфер медицини.
Пробірки ММ Медик дозволяють отримати аутологічну плазму, багату тромбоцитами, а також багатий тромбоцитами фібрин.

Ми пропонуємо 6 видів пробірок:

Новинка!

Пробірка
для плазмотерапії з цитратом натрію

Ця пробірка спеціально розроблена та виготовлена для одержання аутологічної плазми. Більше
Новинка!

Пробірка
для PRP з цитратом натрію

Представляємо нову медичну пробірку для отримання багатої тромбоцитами плазми. Більше

Пробірка
для плазмотерапії з гепарінатом натрію

З гепарином. Ці пробірки призначені для профілактики і корекції незначних вікових змін шкіри. Більше

Пробірка
для PRP з цитратом натрію

Універсальне рішення для клітинної терапії в косметології, дерматології, трихології, стоматології, ортопедії та травматології, урології, гінекології та хірургії Більше

Пробірка
для PRF-терапії

Забезпечує отримання багатого тромбоцитами і тромбоцитарними факторами зростання фібрину, який застосовується в стоматології, травматології, хірургії Більше

Пробірка
для APRF-терапії

Застосовується в стоматології та хірургії для отримання багатого тромбоцитами фібрину Читать дальше

Центрифуга
ММ Медик

Переносна лабораторна центрифуга розроблена для застосування в клінічній медицині, біології, генетичної інженерії, імунології, і т. д. Більше

Термостат
ММ Медик

Твердотільний термостат MM MEDIC виготовлений спеціально для отримання аутологичного продукту «Плазмагель» Більше

Катетер-метелик
MM Medic 22G

Катетер-метелик ММ Medic 22G система для безпечного вакуумного взяття крові з периферичних вен Більше

Пробірки виробляються на виробництві, сертифікованому по ISO 13485, виробництво пробірок, і самі пробірки відповідають Директиві 93/42 / ЄЕС (медичні вироби).
Пробірки відповідають вимогам Технічного регламенту щодо медичних виробів, (Постанова №753 КМУ).
Пробірки виготовлені з високоякісного медичного матеріалу.
Кожна пробірка упакована в герметичну упаковку.
Стерильність забезпечена шляхом стерилізації з використанням гамма-випромінювання

Переваги пробірок ММ МЕДИК

ММ Медик, будучи національною компанією, пропонує високоякісний варіант пробірок за доступною ціною. Спектр пробірок, пропонованих ММ Медик, розрахований як на новачків, так і на високо кваліфікованих фахівців, що володіють професійними навичками роботи з PRP і PRF. Пробірки ММ Медик прості у використанні. І найголовніше - продукція ММ Медик - це гарантія безпеки і якості.

PRP-терапія

Плазма, незалежно від кількості в ній тромбоцитів, сама по собі має потужну лікувальну дію. Доведено, що внутрідермальне введення активованої плазми стимулює регенерацію і забезпечує поліпшення тургору шкіри.

PRP-терапія полягає у введенні лікарем в уражений орган плазми, багатої тромбоцитами, отриманої з власної крові пацієнта.
PRP є фракцію плазми аутологічної крові, з певною концентрацією тромбоцитів і високим вмістом широкого спектра факторів зростання та інших біологічно активних молекул.

Запуск програми ремоделювання дерми

ПЕРЕВАГИ PRP

Переваги PRP у порівнянні з іншими методами ревіталізації

 • Аутологічний біоматеріал - виключається ризик алергічної реакції
 • Оскільки тромбоцити без ядра відсутній ризик мутацій
 • Полікомпонентність – поєднання біологічно активних молекул, нутрієнтів та мікроелементів плазми з концентратом факторів росту тромбоцитів забезпечує подвійний ефект.
 • При активації фібриногену плазми – формування природної матриці-підкладки з фібрину

ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ОСНОВИ
PRP ТЕРАПІЇ

Ключовою характеристикою PRP є високе вміст тромбоцитів. Тромбоцити - форменние елементи крові, що забезпечують утворення тромба при пошкодженні судинної стінки, регуляції осередку та регенерації. Виконання цих функцій багато пов'язано з наявністю в тромбоцитах 3 видів гранул, які містять унікальний коктейль із факторів зростання, гормонів та хемоаттрактентів.

ММ Medic illustration

FGF – фактор зростання фібробластів, що стимулює поділ і секреторну активність фібробластів дерми шкіри і слизових оболонок. Під впливом даного фактору зростання збільшується продукція гіалуронової кислоти, фибриллина-1, еластину і колагену.

TGFβ – трансформірующій фактор зростання, потужний фіброген, що підсилює секреторну активність клітин фібробластичного ряду. Під дією TGFβ фібробласти секретують колаген I, III, IV типів, тканинної інгібітор металопротеїназ 1, стабілізуючий структуру сполучної тканини.

ILGF-1 – інсуліноподібний фактор зростання, що оптимізує метаболізм, розподіл і секреторну активність клітин епітелію і сполучної тканини.

EGF – епідермальний фактор зростання, стимулятор проліферації і диференціювання кератиноцитів.

PDGF – фактор зростання тромбоцитарного походження, потужний стимулятор формування миофибробластов і утворення нової сполучної тканини.

VEGF - фактор зростання судинного ендотелію, що стимулює поділ ендотеліальних клітин, процес ангіогенезу і ремоделирование мікроциркуляторного русла дерми і слизових оболонок.

Крім того, в складі щільних гранул тромбоцитів містяться численні вазоактивні молекули (адреналін, серотонін, пурини), що регулюють судинний тонус і вираженість мікроциркуляції.

ПЕРЕВАГИ PRP

Фактори зростання і хемокіни, секретуються тромбоцитами, забезпечують:

 • індукцію власних стовбурових клітин і їх хомінг
 • регуляцію адгезії і міграції клітин
 • створення унікального для репарації виду клітин - миофибробластов
 • стимулюють проліферацію клітин
 • активують процеси ангіогенезу
 • стимулюють диференціювання і секреторну активність клітин, що забезпечує продукцію de novo колагену, еластину, гіалуронової кілота і протеогліканів

ТЕХНОЛОГІЯ ОТРИМАННЯ PRР

Технологія отримання PRР проста і надійна. Вона включає всього 3 етапи:

 • забір крові пацієнта (від 1 до 10 пробірок)
 • центрифугування
 • виділення плазми, багатої тромбоцитами, і введення її пацієнту

Ефекти PRP терапії

В КОСМЕТОЛОГІЇ
І ДЕРМАТОЛОГІЇ

використання PRP дозволяє поліпшити загальний вигляд і колір шкіри, підвищити тонус, нівелювати прояви фото- і хронологічного старіння, усунути зморшки, шрами і ін.

В ОРТОПЕДІЇ
І ТРАВМАТОЛОГІЇ

застосування PRP дозволяє оптимізувати метаболізм суглобового хряща, стимулювати відновлення тканин суглобів

В ХІРУРГІЇ

використовується для стимуляції загоєння хронічних ран різного генезу (трофічні виразки, хронічні рани при синдромі діабетичної стопи, опіки)

В ГІНЕКОЛОГІЇ

застосовують в сфері естетичної гінекології з метою ревіталізації тканин зовнішніх статевих органів, для лікування вік-асоційованої патології

В СТОМАТОЛОГІЇ

використовується для стимуляції загоєння тканин ротової порожнини і зубочелюстного апарату

У СПОРТИВНОЇ МЕДИЦИНИ

використовується для інфільтрації м'язів з метою поліпшення їх васкуляризації і трофіки, регенерації після травм

PRF-ТЕРАПІЯ

PRF терапія відноситься до розділу регенеративної медицини, спрямованої на відновлення (репарацію) тканин і органів людини з використанням власних резервів організму.
PRF (від англ. Platelet Rich Fibrin) - багатий тромбоцитами фібрин - біопродукт, що отримується з власної крові пацієнта. По факту це комплекс фібрину, що утворився в результаті активації системи згортання плазми крові, і великої кількості тромбоцитів, що містять високу концентрацію чинників зростання.

Унікальною особливістю PRF є здатність до більш тривалого в порівнянні з PRР, звільнення факторів зростання. Крім того доведено, що PRF містить більш високу концентрацію факторів зростання, в порівнянні з PRР. Аплікацію багатого тромбоцитами фібрину широко використовують після різних процедур для стимуляції процесів загоєння тканин. Ця процедура абсолютно безпечна, оскільки для приготування PRF використовується власна кров пацієнта. Завдяки звільненню з тромбоцитів, фіксованих в фибриновой матриці, факторів зростання, PRF терапія забезпечує стимуляцію загоєння зсередини.

ММ Medic illustration

ФАКТОРИ ЗРОСТАННЯ В СКЛАДІ PRF

FGF – фактор зростання фібробластів, що стимулює поділ і секреторну активність фібробластів дерми шкіри і слизових оболонок. Під впливом даного чинника зростання збільшується продукція гіалуронової кислоти, фибриллина-1, еластину і колагену.
TGFβ – трансформуючий фактор зростання, потужний фіброген, що підсилює секреторну активність клітин фібробластичного ряду. Під дією TGFβ прискорюється формування грануляційної тканини в області пошкодження, фібробласти секретують колаген I, III, IV типів, тканинної інгібітор металопротеїназ 1, стабілізуючий структуру сполучної тканини. Крім того, даний фактор зростання відіграє роль протизапального цитокіну, обмежуючи вираженість запалення.
ILGF-1 – інсуліноподібний фактор зростання, що оптимізує метаболізм, розподіл і секреторну активність клітин епітелію і сполучної тканини.

EGF – епідермальний фактор зростання, стимулятор проліферації і диференціювання кератиноцитів (клітин епітелію).
PDGF – фактор зростання тромбоцитарного походження, потужний стимулятор формування миофибробластов і утворення нової сполучної тканини.
VEGF – фактор зростання судинного ендотелію, що стимулює поділ ендотеліальних клітин, процес ангіогенезу і ремоделирование мікроциркуляторного русла дерми і слизових оболонок.
BMP2 і BMP7 – морфогенетические білки кістки, мають стимулюючий вплив на остеобласти - клітини кісткової тканини, що утворюють основні компоненти матриксу кістки - колагену 1 типу, протогліканов, глікопротеїнів, включаючи остеонектін і остеокальцин. Крім чинників зростання, тромбоцити здатні виділяти мікробіцидність молекули - кіноцідіни, що забезпечують неспецифічну захист від патогенних мікроорганізмів.

ММ Medic illustration

ПЕРЕВАГИ ЗАСТОСУВАННЯ PRF

Низький ризик інфекції - завдяки наявності лейкоцитів і цитокінів, PRF, аппліціруемий на поверхню рани або дефекту слизових оболонок і твердих тканин забезпечує формування бар'єру, що захищає від інфікування. Крім того, тромбоцити і лейкоцити, що входять до складу PRF, виділяють мікробіцидність чинники, що знижують ризик інфекційно-запальних ускладнень.
Прискорення процесів загоєння - насичення ран або дефектів тканин PRF стимулює регенерацію тканин за рахунок широкого спектра чинників зростання, які стимулюють власні стовбурні клітини, проліферацію клітин і їх секреторну активність.
Безпека і зручність - оскільки PRF виділятися з власної крові пацієнта, технологія PRF терапії гарантує повну біосумісність, відсутність антигенів і мутагенів, нівелює вірогідність мікробної трансмісії.

Технологія отримання PRF

Технологія отримання PRF проста і надійна.
Вона включає наступні етапи:

 • забір крові пацієнта (від 1 до 10 пробірок)
 • центрифугування
 • виділення згустку
 • формування мембрани або пробок
 • аплікація фібрінових мембран

ЗАСТОСУВАННЯ пробірок ВІД ММ МЕДИК

Ключовою ознакою пропонованих ММ Медик медичних виробів є їх універсальність і поліфункціональність.

Ви можете проводити лікувальні та профілактичні процедури при використанні пробірок ММ Медик самостійно або в поєднанні з іншими методами і процедурами.

Наукові дослідження

Antonio Cortese, Giuseppe Pantaleo, Antonio Borri Platelet-rich fibrin (PRF) in implant dentistry in combination with new bone regenerative technique in elderly patients Int J Surg Case Rep. 2016; 28: 52–56. doi: 10.1016/j.ijscr.2016.09.022
Behnia-Willison F, Pour NR, Mohamadi B, Willison N. Use of Platelet-rich Plasma for Vulvovaginal Autoimmune Conditions Like Lichen Sclerosus. Plast Reconstr Surg Glob Open. 2016 Nov 23;4(11):e1124.
Cieślik-Bielecka A, Glik J, Skowroński R, Bielecki T. Benefit of Leukocyte- and Platelet-Rich Plasma in Operative Wound Closure in Oral and Maxillofacial Surgery. Biomed Res Int. 2016;2016:7649206
Dhillon MS, Patel S, John R. PRP in OA knee - update, current confusions and future options. SICOT J. 2017;3:27.
Dhurat R., Sukesh M.S. Principles and Methods of Preparation of Platelet-Rich Plasma: A Review and Author's Perspective J Cutan Aesthet Surg. 2014; 7(4): 189–197.
Eduardo Borie, Daniel García Oliví, Iara Augusta Orsi Platelet-rich fibrin application in dentistry: a literature review Int J Clin Exp Med. 2015; 8(5): 7922–7929.
Engebretsen L, Steffen K, Alsousou J, et al. IOC consensus paper on the use of platelet-rich plasma in sports medicine. British Journal of Sports Medicine. 2010;44(15):1072–1081
Fernandes G, Yang S. Application of platelet-rich plasma with stem cells in bone and periodontal tissue engineering. Bone Res. 2016;4:16036.
Joshi Jubert N, Rodríguez L, Reverté-Vinaixa MM, Navarro A. Platelet-Rich Plasma Injections for Advanced Knee Osteoarthritis: A Prospective, Randomized, Double-Blinded Clinical Trial. Orthop J Sports Med. 2017;5(2):2325967116689386
Kushida S1, Kakudo N, Morimoto N, Hara T, Ogawa T, Mitsui T, Kusumoto K. Platelet and growth factor concentrations in activated platelet-rich plasma: a comparison of seven commercial separation systems. J Artif Organs. 2014;17(2):186-92.
Martinez-Zapata MJ, Martí-Carvajal AJ. Autologous platelet-rich plasma for treating chronic wounds. Cochrane Database Syst Rev. 2016 May 25;(5):CD006899.
Platelet Rich Plasma (PRP) Guidelines, © International Cellular Medicine Society - 2011. Available from: http://www.cellmedicinesociety.org
Qi Li, Shuang Pan, Smit J. Dangaria Platelet-Rich Fibrin Promotes Periodontal Regeneration and Enhances Alveolar Bone Augmentation Biomed Res Int. 2013; 2013: 638043 doi: 10.1155/2013/638043
Stessuk T, Puzzi MB, Chaim EA, Alves PC Platelet-rich plasma (PRP) and adipose-derived mesenchymal stem cells: stimulatory effects on proliferation and migration of fibroblasts and keratinocytes in vitro. Arch Dermatol Res. 2016;308(7):511-20.
Zhong-Shan Wang, Zhi-Hong Feng, Guo-Feng Wu The use of platelet-rich fibrin combined with periodontal ligament and jaw bone mesenchymal stem cell sheets for periodontal tissue engineering Sci Rep. 2016; 6: 28126. doi: 10.1038/srep28126