Пробірки ММ Медик для PRP-терапії

Що таке PRP?

PRP – багата тромбоцитами плазма. Її виділяють із власної крові пацієнта шляхом центрифугування.
Завдяки особливим пробіркам і використанню професійного протоколу, кількість тромбоцитів в PRP в 4-5 разів перевищує цій показник в цілісній крові. Це забезпечує досягнення високої концентрації факторів зростання. Завдяки цьому PRP терапія стимулює відновлення шкіри, слизових оболонок, сприяє усуненню ознак старіння, покращує тонус і колір шкіри, усуває її недоліки.

Що таке PRF?

PRF (англ Platelet Rich Fibrin) – багатий тромбоцитами фібрин – біо-продукт, одержаний із власної крові пацієнта. По суті, PRF являє собою біоактивний лейкопластир, який був отриманий із власної крові. Проте на відміну від звичайної пов’язки чи пластиру, PRF являє собою потужний стимулятор загоєння ран чи дефектів тканин.

Ефективність PRP терапії

PRP – терапія в косметології та естетичній медицині забезпечу. Усунення ознак старіння шкіри, покращує колір обличчя, забезпечує ліфтінг ефект.
Про ефективність PRP терапії можна говорити довго, але кращим доказом є факти:

1 Зниження виразності зморшок на лобі за 3 тижні післяPRP-терапії.

2 Усунення ефекту гусячих лапок

Одною з найскладніших проблем сучасної жінки є рання проява зморшок навколо очей – так званий ефект «гусячих лапок». Багата тромбоцитами плазма дозволяє швидко та ефективно позбавитись цього неприємного недоліку, шляхом розгладження шкіри і забезпечивши ефект «5 років» вже за місяць.

3 Покращення кольору обличчя та досягнення ефекту «сяюча» шкіра

Завдяки високому вмісту факторів зростання і вазоактивних агентів, PRP забезпечує усунення судинного малюнку, запальних змін, аномальної пігментації, забезпечуючи значне покращення кольору шкіри обличчя.

4 Розгладження носо-губної складки

Вікові зміни в шкірі ведуть до зниження тургору і опущенню (птозу) тканин. Проява складок є одним із проявів цього ефекту. Завдяки стимуляції продукції компонентів матрикса шкіри, PRP –терапія дозволяє виправити ці вікові зміни та забезпечити покращення.

Питання, що часто задаються

ЩО КРАЩЕ: Філер aбо PRP?

В основі позитивних ефектів філерів лежать два основних механізми:

  • заповнення обсягу, що забезпечує швидкий візуальний ефект
  • активацію запалення, що запускає в свою чергу репаративні процеси, включаючи проліферацію клітин та продукцію маткріса de novo.

Не дивлячись на запуск ремоделювання шкіри, філери мають ряд недоліків: чужорідні агенти (тваринного походження або отримані в ході хімічного синтезу) - за фактом антигени

  • введення будь-якого чужорідного матеріалу запускає неспецифічне запалення, що супроводжується судинної реакцією, набряком і рекрутуванням лейкоцитів, секрецією цитокінів і ферментів, що викликають руйнування матриксу дерми
  • в ряді випадків, введення філерів супроводжується також активацією дендритних (антиген презентірующих клітин), що запускає імунні реакції і може вести до формування гранульом.

На відміну від філерів PRP - натуральний продукт, біосумісний на 100%! Відсутність чужорідних субстанцій (антигенів) гарантує мінімізацію ускладнень. Крім того, PRP стимулює вироблення тканинних інгібіторів металопротеїназ (ТIMP1), що обмежують вираженість запальної реакції.

PRP терапія забезпечує повноцінне відновлення хімічного складу і архіртектонікі сполучної тканини за рахунок фізіологічної стимуляції власних клітин шкіри.

Що краще: плазмотерапія АБО PRP?

Відповімо питанням на питання: чи завжди є необхідність до вираженої стимуляції регенерації та використання резервів стовбурових клітин?

Важливо пам'ятати, що кількість стовбурових клітин обмежена. І хоча в організмі запас клітин надлишковий, не варто випробовувати долю і використовувати резерви безконтрольно.

Крім того, важливо пам'ятати і про ефект Хейфліка, що передбачає можливість обмеженої кількості поділів кожної клітини. Ряд проблем, з якими пацієнтки звертаються за професійною допомогою до фахівців естетичної медицини, можна вирішити «меншою кров'ю», тверезо і дбайливо використовуючи ресурси організму.

Тому важливо правильно вибрати вид впливу адекватно віку, об'єктивному стану шкіри/організму і потребам пацієнта. Адже іноді досягти бажаного ефекту можна шляхом поліпшення мікроциркуляції і оптимізації трофіки клітин, без індукції СК і стимуляції проліферативних процесів. При наявності мінімальних вікових змін і з профілактичною метою достатньо користуватися аутоплазмой. Необхідність введення PRP виникає тільки при наявності ознак клітинного і тканинного старіння

Саме тому з метою дбайливого використання ресурсів організму і індивідуалізації підходів до вирішення проблем кожного пацієнта/клієнта, ми передбачили кілька варіантів пробірок для різних рішень:

Пробірки для плазмотерапіі - дозволяють отримати аутоплазму з нормальним вмістом тромбоцитів

Пробірки, що дозволяють отримати PRP з високим вмістом тромбоцитів

Пробірки для отримання PRF