Пробірка ММ Медик для плазмотерапії з цитратом натрію

Пробірка для плазмотерапії з цитратом натрію

Збільшений об’єм пробірки, на 20% більше плазми із кожної пробірки.

Пробірка містить розчин цитрату натрію – антикоагулянт який не впливає на тромбоцити та не викликає системних реакцій, водночас швидко запобігає згортанню крові в пробірці. Також це поліпшило склад плазми для використання її в процедурах із застосуванням термічно модифікованих форм плазми – Плазмагель.

Ця пробірка підходить для більшості центрифуг, після центрифугування розділювальний гель відокремлює одержану плазму від еритроцитів, забір плазми зручний навіть для початківців.

Як і інші пробірки компанії ММ МЕДИК, кожна Пробірка для плазмотерапії з цитратом натрію упакована в індивідуальне пакування та простерилізована гамма- променями. До моменту розпакування пробірка стерильна не тільки всередині, а й зовні.

Головне – ця пробірка спеціально розроблена та виготовлена для одержання аутологічної плазми, всі інгредієнти пробірки мають медичну якість.

Відповідає стандарту ISO13485

Області застосування:

Косметологія

Ортопедія
та травматологія

Хірургія

Гінекологія

Стоматологія

Спортивна медицина

Використання необхідних протоколів застосування плазмотерапії разом із іншими методами дозволяє отримати потенціювання цілючого ефекту та досягти оптимального омолоджуючого ефекту на рівні молекул, клітин та тканин.
Пробірки та протоколи MM Medic гарантують безпечність та максимальний ефект при лікуванні!