ЩО ТАКЕ PRP?

PRP (Platelet Rich Plasma) - багата тромбоцитами плазма. Її виділяють із власної крові пацієнта шляхом центрифугування. 
Завдяки особливим пробіркам та використанню професійного протоколу, кількість тромбоцитів у РРР у 4-5 разів перевищує показник у цільній крові.
Це забезпечує досягнення високої концентрації факторів зростання. Завдяки цьому PRP терапія стимулює відновлення і шкіри, і слизових оболонок, сприяє усуненню ознак старіння, покращує тонус та колір шкіри, усуває її недоліки.

ЩО ТАКЕ PRF?

PRF (від англ. Platelet Rich Fibrin) - багатий на тромбоцити фібрин - біопродукт, що отримується зі власної крові пацієнта.
PRF є потужним стимулятором загоєння ран чи дефектів тканин.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ДИСТРИБ'ЮТОРА

"ММ МЕДИК" пропонує високоякісні, сертифіковані вироби медичного призначення.
Читати далі

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Чи є побічні ефекти PRF терапії?
Для отримання PRF використовуються спеціальні пробірки, в яких немає додаткових речовин і чужорідних субстанцій. PRF отримують із Вашої власної крові, тому цей біоматеріал на 100% біосумісний із Вашим організмом.
При PRF терапії виключено ризик алергії, інфікування та мутагенної дії.
Отримання РRF не потребує багато часу чи особливих зусиль.
PRF терапія – це малотравматична та практично безболісна процедура.
Чи є процедура PRF терапії хворобливою?
PRF терапія безболісна так само, як і звичайний забір крові.
ефективно
просто
безболісно
безпечно
Відновлення яких тканин та органів стимулює PRF терапія?
Шкіра. Фактори росту, які звільняються з тромбоцитів, стимулюють власні стовбурові клітини, розподіл фібробластів, кератиноцитів, а також утворення нового колагену, еластину, протеогліканів, що формують матрикс дерми. Завдяки цьому, PRF терапія є ефективним засобом стимуляції загоєння шкірних ран – після опіків, операцій, а також ран, які довго не гояться у пацієнтів з порушенням кровотоку в нижніх кінцівках та цукровим діабетом.
Слизових оболонок – насамперед це стосується слизової оболонки ротової порожнини, особливо у ділянці зубодесневого з'єднання.
Кістки – крім класичних факторів зростання, у складі PRF є фактори, що стимулюють остеобласти – клітини кісткової тканини. Завдяки цьому PRF є потужним стимулятором репарації кістки та заповнення кісткових дефектів.
Що краще: Філери чи PRP?
В основі позитивних ефектів філерів лежать два основні механізми:
  • заповнення обсягу, що забезпечує швидкий візуальний ефект
  • активацію запалення, що в свою чергу запускає репаративні процеси, включаючи проліферацію клітин і продукцію маткриса de novo.
Незважаючи на запуск ремоделювання шкіри, філери мають ряд недоліків: чужорідні агенти (тварини або отримані в ході хімічного синтезу) - за фактом антигени
  • введення будь-якого чужорідного матеріалу запускає неспецифічне запалення, що супроводжується судинною реакцією, набряком та рекрутуванням лейкоцитів, секрецією цитокінів та ферментів, що викликають руйнування матриксу дерми
  • у ряді випадків, введення філерів супроводжується також активацією дендритних (антиген клітин, що презентують), що запускає імунні реакції і може вести до формування гранульом.
На відміну від філерів PRP – натуральний продукт, біосумісний на 100%! Відсутність чужорідних субстанцій (антигенів) гарантує мінімізацію ускладнень. Крім того, PRP стимулює вироблення тканинних інгібіторів металопротеїназ (TIMP1), що обмежують вираженість запальної реакції.
PRP терапія забезпечує повноцінне відновлення хімічного складу та архіртектоніки сполучної тканини за рахунок фізіологічної стимуляції власних клітин шкіри.
Що краще: Плазмотерапія чи PRP?
Відповімо питанням на запитання: чи завжди є необхідність до вираженої стимуляції регенерації та використання резервів стовбурових клітин?
Важливо пам'ятати, що кількість стовбурових клітин обмежена. І хоча в організмі запас клітин надмірний, не варто випробовувати долю та використовувати резерви безконтрольно.
Крім того, важливо пам'ятати і про ефект Хейфліка, який передбачає можливість обмеженої кількості поділів кожної клітини. Ряд проблем, з якими пацієнтки звертаються по професійну допомогу до фахівців естетичної медицини, можна вирішити «меншою кров'ю», здорово і дбайливо використовуючи ресурси організму.
Тому важливо правильно вибрати вид впливу адекватно віку, об'єктивному стану шкіри/організму та потребам пацієнта. Адже іноді досягти бажаного ефекту можна шляхом покращення мікроциркуляції та оптимізації трофіки клітин, без індукції СК та стимуляції проліферативних процесів. За наявності мінімальних вікових змін та з профілактичною метою достатньо користуватися аутоплазмою. Необхідність введення PRP виникає лише за наявності ознак клітинного та тканинного старіння.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.